Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Доступні ліки» у місті Знам’янка та Знам’янському районі. Як працює система?

 12.02.2019

Комунальне некомерційне підприємство "Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  бере участь в Урядовій програмі "Доступні ліки".

Це урядова програма реімбурсації – механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню затверджується наказом Міністерства охорони здоров’я України.

До вказаного реєстру внесені лікарські засоби для лікування хворих на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Чому саме ці категорії захворювань? Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Наразі у місті Знам’янка та Знам’янському районі підписано угоди про співпрацю з трьома аптечними закладами. Це "Бажаємо здоров’я" за адресою м.Знам’янка, вул.М.Грушевського, 20М, "Ліки Кіровоградщини"-м. Знам’янка, вул.М.Грушевського, 16В, с.Дмитрівка (приміщення амбулаторії), КП "Районна аптечна мережа", м. Знам’янка, вул. Трудова, 27, вул.Гагаріна, 27 (цілодобова аптека), в приміщеннях амбулаторій сіл Богданівка, Суботці, Трепівка, Цибулево, Іванківці, Володимирівка, Мошорино.

Протягом січня 2019 року сімейними лікарями та терапевтами Центру виписано 2464 рецепти на лікарські засоби, які включені до реєстру.

З 1 квітня 2019 р. програма реімбурсації "Доступні ліки" переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Лікарські засоби в межах програми будуть відпускатися за електронними рецептами, а відшкодування вартості здійснюватиметься за договором суб’єкта господарювання, що провадить діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами з НСЗУ, укладеним в електронній системі охорони здоров’я.

 

Руслан Пушкаренко

Директор

КНП Знам’янський РЦПМСД

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges