Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Європейські стандарти поєднані з висококваліфікованою діагностикою

1.03.2019

Лікувально-діагностичний центр «ДоброДія», що знаходиться у м. Олександрія за адресою вул. 6-го Грудня, 38  - приватний медичний заклад європейського стандарту, який спеціалізується на діагностиці захворювань. Сьогодні ми говоримо зі старшою адміністраторкою Наталією Башаковою, яка знайомить наших читачів з роботою центру:

 

  • Розкажіть, які послуги надає «ДоброДія»?

 

    • У ЛДЦ "ДоброДія" ведуть прийом наступні фахівці:  терапевт/кардіолог; гастроентеролог; ендокринолог; педіатр; проктолог; гінеколог (прийом дорослих та дітей); травматолог/ортопед (прийом дорослих та дітей); дерматовенеролог (прийом дорослих та дітей); ЛОР (прийом дорослих та дітей); хірург (прийом дорослих та дітей); невропатолог (прийом дорослих та дітей); уролог (прийом дорослих та дітей); лікар УЗД та функціональної діагностики (прийом дорослих та дітей). Також можна записатися на процедуру ВІДЕОЕНДОСКОПІЯ( для дорослих і дітей). Є можливість пройти додаткові лабораторні обстеження. За направленням лікаря виконуються всі види медичних маніпуляцій. Медичний центр співпрацює з лабораторією INVITRO, забір аналізів для обстежень проводиться в маніпуляційному кабінеті ЛДЦ «ДоброДія».  У нашому центрі можна записатися на консультацію первинну чи повторну. Фахівці установи роблять УЗД майже усіх органів.

 

  • Чим  відрізняється діагностика у центрі від діагностики у звичайному кабінеті УЗД?

 

    • Відеоендоскопія робиться високоточним апаратом, який є у нашій області тільки в «ДоброДії» та в у Кропивницькому. Дуже часто в медичних установах надають послуги діагностики без зображення на екрані, у нашому центрі можна отримати фото і навіть відео-матеріали на цифровий носій.  Будь-яке дослідження, яке проводиться у центрі, повністю розшифровується лікарем. Прийом ведуть спеціалісти з м. Олександрія та запрошені фахівці зі Знам'янки, Кременчука та Кропивницького. Усі наші лікарі працюють за індивідуальним графіком, тому попередній запис обов'язковий.

 

  • Скільки існує діагностичний центр на теренах області?

 

  • Центр працює з 15 травня 2018 року. Ми обслуговуємо велику кількість пацієнтів щодня. Наприклад, коли «ДоброДія» відзначала своє півріччя існування, то  на нашому рахунку було вже більше, ніж 5 тисяч пацієнтів.

Детальніше зі спеціалістами, які приймають пацієнтів у лікувально-діагностичному центрі «ДоброДія» кожен охочий може ознайомитись на сторінці  - https://www.facebook.com/dobrodia2018/ . У центрі індивідуальний підхід до кожного пацієнта, поєднаний з високим професіоналізмом фахових лікарів та європейськими стандартами.   Якщо людина приїздить на діагностику з іншого міста, то її намагаються прийняти у той же день, щоб зекономити час та гроші пацієнта. Але, якщо процедура потребує фахової консультації та часу, то доцільніше пройти реєстрацію, щоб вже мати відповідну впевненість у даті та часі прийому чи консультації. Зробити це можна за телефоном - 098-446-03-40; 066-523-89-09 або за адресою м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, 38.  Привітний персонал проконсультує кожного телефоном та надасть рекомендації щодо зручного часу та поєднання процедур.

Не втрачайте можливість отримати якісні послуги та відвідати заклад європейського рівня!

Стаття створена на правах реклами

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges