komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Пишіть скаргу і викликайте поліцію: як повернути гроші за неякісний товар

16.03.2019

Купувати побутову техніку краще у перевірених та офіційних магазинах. Якщо щось не підійшло, можна повернути товар протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, розповів Максим Несміянов зі Спілки захисту прав споживачів. 

"Якщо протягом року не з вашої вини зламався двигун пральної машини, сервіс за власний рахунок забере і відремонтує її. Крім того, існує експлуатаційний період техніки, який у середньому триває 5 років. Виробник повинен буде оплатити ремонт чи замінити запчастини, які вийшли з ладу", - пояснює експерт.

За словами експерта, часто знімають модель із виробництва і перестають випускати деталі до неї, коли термін експлуатації ще не закінчився. Тоді споживачу мають повернути гроші.

"Був випадок, коли за невелику доплату магазин замінив поламану стару плазму на нову. При покупці уважно оглядайте товар. Якщо заплатили і не помітили тріщину, гроші навряд чи вдасться повернути. Крім того, існує 31 категорія товарів, які не підлягають поверненню. Це нижня і постільна білизна, товари для новонароджених, друковані видання, косметика. Товар не приймуть назад, навіть якщо його ще не відкривали", - наголошує Максим Несміянов.

Якщо купили прострочені продукти, то магазин зобов'язаний повернути гроші. При собі потрібно мати чек. 

Якщо купили підробку, зі скаргою можна звернутися у Держпродспоживслужбу.

"Щоправда спочатку треба викликати поліцію. Зазвичай магазину легше повернути гроші, ніж мати справу з контролюючими органами. Якщо купили прострочені продукти, то магазин зобов'язаний повернути гроші. При собі потрібно мати чек. Є випадки, коли повертають гроші і без нього. Наприклад, коли купуєте ваговий товар і на пакеті залишається стікер. Крім того, можна назвати касу, де робили покупку", - підсумовує експерт.

Українці бояться купувати в інтернеті дорогі товари. Частіше купують недорогу побутову техніку чи електроніку. Через інтернет українці купують ноутбуки вартістю 6 тис. грн. У класичних магазинах їх купують від 14 тис. грн.

http://www.uarp.org

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges