Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Доступні ліки» тепер тільки за електронним рецептом

2.04.2019

Кабінет міністрів ухвалив рішення про перехід урядової програми "Доступні ліки" в адміністрування Національної служби здоров’я України з квітня 2019 року. Отже, з квітня ліки за програмою "Доступні ліки" можна буде отримати тільки за електронним рецептом, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я. Перехід програми "Доступні ліки" до НСЗУ дозволить пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з НСЗУ, без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий.

Ситуацію пояснює директор «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Руслан  Пушкаренко:

«Оскільки з 1 квітня, відповідно до розпорядження МОЗ,  змінилися умови отримання ліків за програмою «Доступні ліки»: за рецептами їх можуть отримати тільки пацієнти, які мають підписану декларацію, то  нашим медичним закладом проведена робота з аптечними закладами та маємо відповідний результат. За інформацією три аптечні заклади(КП РАМ, Ліки Кіровоградщини й АйПі Фармація), які працювали протягом січня-березня по «Доступних ліках»  подали заявки на укладання договорів з НСЗУ на відшкодування електронних реєстрів (наразі подані заяви від 13 аптечних закладів області) . Це означає, що ліки можна буде отримати тільки за електронним рецептом тими, хто підписав декларацію.  Інформацію про аптеки, які долучились до програми можна отримати на дашборді сайту НСЗУ. Лікарський засіб можна отримати в будь-якій аптеці, яка бере участь у програмі за рецептом свого сімейного лікаря. На сьогодні рецепти за згаданою програмою поки не виписуємо, оскільки чекаємо підтвердження готовності  аптечних закладів»

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges