komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Громадяни продовжують добровільно здавати до підрозділів поліції зброю

 9.04.2019

 На території України, зокрема і в м. Знам’янка та по Знам’янському району, з 01.04.2019 року по 30.04.2019 року з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактики злочинів, пов’язаних з їх використанням, проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. 

 Громадяни, які добровільно здадуть незареєстровану зброю чи боєприпаси до неї, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. У разі добровільної здачі зброї і боєприпасів, за бажанням особи, яка здала зброю, вона може бути зареєстрована, у порядку передбаченим законодавством України, на громадянина, який здав її чи на іншу особу.

У разі добровільної здачі вогнепальної зброї, вибухових матеріалів, згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, особа звільняється від кримінальної відповідальності.

Вогнепальну зброю та вибухові матеріали можна здавати звертаючись до органів поліції за адресою: м. Знам’янка вул. Київська, 25 або за телефонами 102 та 2-20-94.

 З початку проведення місячника добровільної здачі зброї на Кіровоградщині 5 осіб звільнено від кримінальної та адміністративної відповідальності.
До органів поліції здано близько 200 патронів до зброї армійських зразків, 2 кулемети часів ІІ Світової війни, 7 незареєстрованих мисливських гладкоствольних рушниць та мисливський нарізний карабін, 4 одиниці холодної зброї – саморобні ножі, а також кастет.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges