Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці засудили іноземця, який у потязі пограбував дівчину

19.04.2019

У Знам’янці засудили за крадіжку уродженця с.Сачіно Зугдідського району Грузинської РСР. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Як встановило слідство, 14 січня чоловік знаходився у купе вагону пасажирського потягу сполученням «Київ-Кривий Ріг». У потязі іноземець скоїв крадіжку - поцупив ноутбук «Apple» «MacBook Air Mid 2013», який знаходився на поличці поряд із ліжком. Після цього злочинець з місця пригоди зник, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на суму 11700 грн. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні надійшов до суду разом із угодою про примирення. Відповідну угоду між потерпілою та підозрюваним уклали 30 січня. 15 квітня Знам'янський міськрайонний суд визнав чоловіка винним в скоєнні правопорушення і призначив покарання - 850 гривень штрафу. Також з нього стягнуть на користь держави понесені процесуальні витрати в сумі 170 гривень. Речові докази по кримінальному провадженню, а саме ноутбук «Apple» «MacBook Air Mid 2013», передали потерпілій.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges