Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Юні знавці протипожежних правил змагались у фестивалі

19.04.2019

Вчора, під традиційним гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед школярів Знам’янського району. 

Щороку юні знавці правил безпеки змагаються у своїх знаннях, вмінні доступно і цікаво поділитись ними. Цього року 6 команд зі Знам’янського району заявили про участь у фестивалі: «Спалах» - Суботцівського ОНЗ, «Стріла»  - Петрівського НВК, «220» - Трепівського ОНЗ, «Екстрим» - Дмитрівського ОНЗ, «Квітка вогню» - філії Дмитрівська ЗШ,  «Рятівник» - філії Іванковецька ЗШ.

У домашньому завданні учасники презентували десятихвилинні виступи на тему «Рятівник-мужня професія», де у різних епізодах нагадали, куди звертатись у разі небезпеки вдома та на вулиці. Крім того, увагу школярів привернули теми пожежі в лісі та правил поведінки на воді у будь-яку пору року. У коротких, але змістовних замальовках, учасники фестивалю проявили високий рівень знань правил безпеки під час задимлення, споживання грибів, діях під час пожеж.

Випробуванням для усіх школярів стало тестування на теоретичні знання – письмові відповіді на питання медичної допомоги постраждалим та обізнаність у правилах надання першої домедичної допомоги.

За підсумками проявлених знань всі команди отримали призи та номінації за наполегливість до перемоги та  креативність. Найбільшу кількість балів вибороли три команди, вони і стали лауреатами. Третє місце за школярами з с. Трепівка, друге – за дмитрівською дружиною юних пожежних «Екстрім», і першими у фестивалі стали іванковецькі знавці.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges