Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ІГРИ ЗІ СМЕРТЮ ЗАРАДИ СЕЛФІ

26.04.2019

Кількість жертв через небезпечні забави на дахах потягів постійно зростає. Ігри зі смертю: заради гострих відчуттів підлітки, ризикуючи життям, видираються на електропотяги. Розплата за кілька зроблених селфі, унаслідок удару струмом або ж від падіння на швидкості – каліцтво.Наслідки можуть бути й набагато трагічнішими – смерть. 

10 квітня на станції Олександрія 12-ти річний хлопець заліз на вагон зерновоза та був травмований електричним струмом. Потерпілий отримав 50% опіків тіла 2-3 ступенів.

Також у гонитві за екстримом на станції Одеса-Східна підліток під час спроби зробити селфі на цистерні був уражений струмом, після чого загорівся. Перехожий чоловік побачив його та викликав швидку. 

Укрзалізниця вкотре нагадує батькам, вчителям і вихователям про необхідність частіше розповідати дітям про правила безпеки при перебуванні поблизу залізниці. Залізничники просять дітей не обирати небезпечні місця для селфі, звертати увагу на інформаційні знаки та попереджувальні таблички.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges