Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Інавгурація Зеленського: ймовірна дата

7.05.2019

Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського має відбутися до 3 червня. У самого переможця виборів переконані, що вона може відбутися 28 або 30 травня, аби гарант вже не зміг розпустити Верховну Раду. Адже тоді до парламентських виборів восени залишиться менше півроку.

ЦВК 30 квітня офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах  Володимир Зеленський офіційно переміг на виборах президента України президента.

Коли має пройти інавгурація за законом?

Згідно з законом, інавгурація президента має відбутися протягом 30 днів після публікації офіційних результатів виборів у виданнях "Голос України" та "Урядовий кур'єр". Так, 3 травня "Голос України" опублікував офіційні результати виборів. З цього дня починається термін у 30 днів, встановлений законом. Тож інавгурація Зеленського може відбутися 2 або 3 червня. Саме 3 червня – граничний термін для дня інавгурації. 

Перший заступник спікера Верховної ради Ірина Геращенко розповіла, що Рада розпочне розгляд постанови про призначення дати інавгурації на першому пленарному тижні, який почнеться 14 травня 2019. 

У Верховній Раді зареєстрували проект постанови про проведення урочистого засідання парламенту, присвяченого складенню присяги новообраним президентом України Володимиром Зеленським на 19 травня 2019 року. Документ 3 травня зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко.

Новообраний президент зустрівся з керівниками фракцій парламенту для того, аби обговорити дату інавгурації. Однак наразі згоди щодо конкретної так і не дійшли. Володимир Зеленський пропонує провести інавгурацію 19 травня.

Урочистий вступ Володимира Зеленського на посаду має відбуватися на засіданні Верховної Ради України. До присяги його приводить голова Конституційного суду.


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges