Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

В Кропивницькому відкрилася виставка "Мальовнича Україна"

19.05.2019

 Роботи понад трьохсот художників з усіх куточків України, об"єднаних творчістю Тараса Шевченка експонуватимуться з 17 по 31 травня в Кіровоградському обласному художньому музеї, художньо-меморіальному музеї О. О. Осмьоркіна та галереї "Єлисаветград. 

Проект "Мальовнича Україна" реалізується Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України та за підтримки Департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА. Проект Мальовнича Україна організовано з метою відзначення дати перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева 22 травня 1861 року.

Для мистецького життя Кіровоградщини відкриття виставки у трьох закладах культури нашої області є "непересічною подією" наголосив перший заступник голови ОДА. Сергій Коваленко привітав усіх із Міжнародним днем музеїв і, принагідно, вручив грамоти ОДА Ганні Осіповій, Ользі Шаповал та Тетяні Костенко.

Всеукраїнський культурно-мистецький проект "Мальовнича Україна" продовжує традиції широковідомого шевченкового альбому офортів "Живописная Украина", надрукованого у 1844 році, як періодичне видання про історію, народний побут, звичаї, природу та історичні пам’ятки, які Тарас Шевченко змальовував під час своїх подорожей Україною.

http://www.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges