Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

НОВІ СХОДИНКИ У РОЗВИТКУ ЗНАМ’ЯНСЬКИХ ДЖИУ-ДЖИТСЕРІВ

20.05.2019

Цими вихідними Знам’янку відвідали представники Німецького союзу джиу-джитсу, які мали за мету  під час іспитів атестувати спортсменів міста та району за німецькою системою.

Кіровоградська обласна Організація джиу-джитсу України (президент Михайло Челпанов) працює за німецькою системою джиу-джитсу  з 2009 року. За цей час велика кількість спортсменів мала можливість атестуватися за особливою програмою кю та данів; відвідати Міжнародні семінари у Німеччині, Польщі, Італії; потренуватися з провідними тренерами світу під час спортивних таборівок за кордоном; стати учасниками навчально-тренувальних зборів в Україні. На сьогодні  наша місцева організація джиу-джитсу має декілька локацій та представництв: у центральному та привокзальному мікрорайонах – тренер Михайл Челпанов, у південному мікрорайоні – тренери Станіслав Флорінцев та Ярослав Шматко, у селищі Знам’янка Друга - тренер Сергій Пархоменко. Саме ці люди готували спортсменів та самі готувались до іспитів.

Детальніше розповідає Міхаель Корн – віце-президент Юнацького відділу Німецького союзу джиу-джитсу:

«Мені дуже приємно було вручити сертифікати про складання іспитів Знам’янським спортсменам. Дуже гарні результати та техніка – це показник тієї кропіткої роботи, яку ми почали робити разом з Михайлом Челпановим 10 років тому.  Зараз я зі своїми партнерами з делегації побачили, що й самі тренери розвиваються, показуючи ідеальний результат роботи на татамі. Я пам’ятаю першу зустріч і перші кроки кожного у цьому залі у нашому виді спорту, я дуже радий, що зараз ми маємо можливість говорити про подальшу співпрацю та про те, що  рівень виконання вимог нашої системи високий.»

Наше місто відвідали Том Ісмер – технічний директор Німецького союзу  джиу-джитсу – багаторазовий чемпіон світу зі згаданого виду спорту, Міхаель Корн - віце-президент Юнацького відділу Німецького союзу джиу-джитсу та Лара Корн  - членкиня національної команди Німеччині зі згаданого виду спорту. Всього під час дводенного візиту було атестовано близько 80-ти спортсменів. Пройшли здачу іспитів і тренери.

Детальніше розповідає президент КООАДДУ Михайло Челпанов:

«Робота за німецькою системою передбачає, що наші учні та тренери періодично складають іспити представникам союзу. 16-19 травня атестувалися спортсмени з 10 кю по  3 кю. Мені дуже приємно, що наші тренери Ярослав Шматко та Станіслав Флоринцев підготували своїх дітей до здачі іспитів на дуже належному рівні: 19 та 21 особа відповідно.  Окрім того, тепер ми вирішуємо питання про розширення нашої роботи: підтвердив свій тренерський чорний пояс Сергій Пархоменко (другий дан), який тренуватиме у селищі Знам’янка Друга.  Сам Ярослав Шматко отримав 3-й дан, а Станіслав Флоринцев - другий. За організацію зустрічі я хотів би подякувати нашій команді джиу-джитсу: Олені та Станіславу Флоринцевим, Ярославу Шматку, Сергію Пархоменку, Євгену Бачковському. Окрема подяка ГО «Центру вивчення іноземних мов» за здійснення перекладу зустрічі.»

Наразі знам’янські спортсмени чекають на запрошення до Міжнародного навчально-тренувального табору, який завжди проходить у Німеччині та у планах: організувати навчально-тренувальні збори на території району, до якого долучаться спортсмени та тренери з Німеччини.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges