Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Ініційовано створення міського комунального підприємства з перевезення пасажирів у Знам’янці

23.05.2019

Сьогодні, під час чергової 72-ої сесії Знам’янської міської ради, у розгляді депутатських запитів, депутатка Наталія Тишкевич прочитала звернення  щодо створення комунального міського закладу  з надання послуг пасажирських перевезень. 

  • Заважаючи на незадовільний стан пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у м. Знам’янка та на те, що у грудні 2019 року спливає термін договору з діючим перевізником, пропонуємо створити комунальне підприємство по перевезенню пасажирів на міських маршрутах у м. Знам’янка, - зауважила з трибуни сесії Наталія Тишкевич. – Для цього пропонуємо провести аналіз  старих і розробку старих автобусних маршрутів з метою оптимізації та покращення обслуговування пасажирів, розробити штатний розпис новоствореного підприємства, придбати на умовах лізингу сучасні транспортні засоби для перевезення пасажирів. Пропонуємо проект рішення про створення КП  по перевезенню пасажирів на міських маршрутах у м. Знам’янка винести на червневу сесію міської ради.

Звернення підписали депутати міської ради: Наталія Тишкевич, Юрій Клюка, Ігор Грінченко, Юрій Майборода,  Надія Коленченко, Микола Терновий, Володимир Мацко, Олексій Луц, Ольга Бойчук,  Наталія Тесленко, Костянтин Пастух, Неля Данасієнко,  Сергій Пашко, Олег Рубан, Роман Кондратьєв, Сергій Лєвінте та Андрій Мороз.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges