Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

В Україні з’явилася перша міська інтерактивна екостежка

27.05.2019

24 травня 2019 року о 12.00 заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко взяв участь у відкритті в національному природному парку «Голосіївський»  першої міської інтерактивної екостежки в Україні. 

Це спільний екологічний проект  Міністерства екології та природних ресурсів,  INTERTOP та  Національного природного парку «Голосіївський»,  єдиного в Україні та одному із кількох у світі національних парків, розташований у межах мегаполісу.

Мета проекту – закохати українців в пішохідні прогулянки на природі і довести, що екологічна освіта може бути захопливою для дорослих та дітей.

Екостежка довжиною близько 3 км — це 4 типи лісів, озеро, струмок, яри. А також інформаційні стенди, ігри та інтерактиви, зустріч з рідкісними тваринами, птахами та рослинами, найживописніші краєвиди для фотографій, зона з мольбертами для створення власних пейзажів.

Під час подорожі екостежкою довжиною 3 км можна буде дізнатися про мешканців Голосіївського лісу, порівняти розмах своїх рук з розмахом крил птахів, свої сліди зі слідами тварин, разом з друзями обійняти найбільший дуб, а також намалювати лісовий пейзаж.

Детальніше:https://www.google.com/maps?q=Park+Holosiyis%CA%B9kyy,+Unnamed+Road,+Kyiv,+02000&ftid=0x40d4c9deff99eec3:0x51cc6873763a4a89&hl=en-UA&gl=ua&shorturl=1&fbclid=IwAR3hNUe5fT_huOS3cqDptojZGf9mqG3zLNlFuTSmVJoWijuJjEODKE5d--U

https://menr.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges