Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Обрано нового голову Громадської ради при Кіровоградській ОДА - Тіграна Хачатряна

10.09.2019

Новообраний голова - Тігран Хачатрян був дві каденції членом Громадської ради, щодо свого призначення він зауважив: 

- Ми з новою командою будемо робити все, для того, щоб місцева влада та обласна долучались до наших ідей та допомагали вирішувати проблеми жителів області.  У нас не буде керівників та заступників, буде 35 осіб, які разом будуть йти до поставленої цілі.

Новообраний голова Громадської ради повідомив, що згодом підпишуть меморандум про співпрацю з Національною поліцією області.

Представником у  обласній Громадській раді від Знам’янки є Михайло Сурдул, голова Знам’янської Громадської ради. Щодо своїх поглядів на проведене перше засідання він прокоментував:

  • Тіграна Хачатряна обрали 24-ма голосами членів Громадської ради. Також ми визначились у роботі 5 комісій, я буду працювати у двох комісіях – соцзахисту і охорони здоров’я і комісією, яка буде опікуватись питаннями житлово-комунальної сфери. Перше засідання комісії з соцзахисту відбудеться у вівторок 11 червня. Ще було прийняте рішення про співпрацю з нацполіцією, цьому сприяв ряд резонансних подій, які відбулися нещодавно в області.

Підготувала Оксана Войчишина

 Фото з відкритих джерел


 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges