Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Не забувайте про електронне декларування відходів

14.06.2019

Згідно вимог ст. 17 Закону України «Про відходи» суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для  яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.

Порядок подання декларації про відходи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми". Згідно п. 3 Порядку декларація про відходи подається до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради (м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 17, каб. 11), який передає її відповідно до обласної державної адміністрації ( до дозвільного органу – Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84/37, консультація за тел. 24-34-43,e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.),або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами http://e-eco.gov.ua. Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами".

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що суб’єкти господарювання подають декларацію про відходи за 2018 (звітний) та 2019 (поточний) роки через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами за ел. адресою : http://e-eco.gov.ua.

Якщо суб’єкт господарювання має у своєму складі філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, які провадять свою діяльність у різних регіонах (у межах певної адміністративно-територіальної одиниці) України, такий суб’єкт господарювання подає декларацію за місцем провадження діяльності філією або іншим відокремленим підрозділом.

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges