Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

17.06.2019

У цей день у 1994 році в м. Париж було прийнято Конвенцію ООН про боротьбу з опустелюванням (КБО), яка сьогодні відзначає своє 25-річчя. 

У рамках КБО опустелювання розглядається як деградація земель під впливом будь-яких природних чи антропогенних чинників, а не утворення пустель як таких.

Саме тому членами КБО є 196 країн світу, включаючи Україну.

Виходячи з ситуації в Україні та беручи до уваги міжнародні процеси, Кабінетом Міністрів України протягом останніх років було прийнято розроблені Мінприроди за участю інших заінтересованих органів:

Концепцію боротьби з деградацією земель та опустелюванням (розпорядження від 22.10.2014 № 1024);

Національний план дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням (розпорядження від 30.03.2016 № 271);

У 2017 році Кабінет Міністрів України утворив Координаційну раду з питань боротьби з деградацією земель та опустелюванням (постанова від 18.01.2017 № 20).

За результатами засідання від 4 травня 2018 року Координаційною радою під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України О. Семерака було схвалено представлені Національною академією аграрних наук України пропозиції стосовно встановлення добровільного національного завдання щодо досягнення нейтрального рівня деградації земель (далі - НРДЗ) в Україні за напрямом «Підтримання вмісту органічної речовини (гумусу) у ґрунтах», а саме: 

до 2020 року передбачається досягнення стабільного рівня органічного вуглецю (гумусу) у ґрунтах сільськогосподарських угідь (не нижче за базову лінію станом на 2010 рік (3,14 % в середньому по Україні, у т.ч. у розрізі зон: Полісся - 2,24 %; Лісостеп - 3,19 %; Степ - 3,40 %), а до 2030 року - збільшення не менше ніж на 0,1 %.

https://menr.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges