Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Андрій Лаврусь:  Усі мають бути рівні перед Богом і перед законом

2.07.2019

ВИБОРИ - 2019


Виходець з Олексадрівського району Андрій Лаврусь вирішив балотуватися кандидатом у народні депутати України по 102 округу. Він позапартійний, лідер громадської організації «Центральноукраїнський антикорупційний офіс». Будучи керівником «гарячої лінії» голови ОДА області, пан Андрій добре поінформований про проблеми регіону та людей, котрі тут живуть. Він знає, що зробити в масштабах країни, аби люди відчули себе щасливими і на його малій батьківщині. 


– Андрію, чому вирішили податися у велику політику? – таким було наше перше запитання.
– Усе досить просто. У нашій родині підростає син, йому поки що три рочки. Я мрію, аби він і всі наші діти жили у рідній Україні, аби ніколи не думали, як покинути її, шукаючи кращого життя за кордоном. Тож мушу докласти максимум зусиль, щоб якомога швидше збудувати заможну Україну, аби наш син любив її, пишався нею і теж хотів розбудовувати саме Україну. 
Переконаний, що знаю, як цього досягти, бо я –місцевий, знаю проблематику, знаю потенціал і можливості 102 округу: Олександрівки, Знам’янки, Світловодська, Новгородки та Онуфріївки. 
Що в роботі місцевої влади та державної машини треба змінити, аби українці не мріяли стати заробітчанами де-інде?
– Нам заважає бюрократія, дуже повільна робота державних служб. Я про це знаю не з чуток, бо як помічник народних депутатів писав численні звернення до державних органів різних рівнів. Бувало, що лист про допомогу щодо конкретної людини, загальної проблеми чи проекту обходив усі інстанції «вгорі» й повертався назад, де цю проблему «відфутболювали». Така переадресація відбирає час, підриває довіру до держави як захисника інтересів громадянина. 
По-перше, державну машину потрібно змусити відповідати людям майже автоматично. Людський фактор має бути зведений до мінімуму. На окрузі, на регіональному рівні, я хочу запровадити систему «держава у смартфоні». Кожен має знати в режимі онлайн де його скарга перебуває і, головне, хто з чиновників відповідальний за вирішення поставленого питання.  
– Ваші перші кроки та дії у статусі «нардепа»…
– Найперше, що маємо прийняти – скасування недоторканності народних депутатів. Мені вона точно не потрібна. Нема чого ховатися чи прикриватися мандатом. Усі мають бути рівні перед Богом і перед законом. Необхідно запровадити персональне голосування та  відповідальність за кнопкодавство. Слід змінити нарешті виборчий кодекс. І звісно ж, розробляти законопроекти, спрямовані на розвиток майбутнього наших дітей! Зокрема, щоб забезпечити молодь пільговим кредитами для придбання житла та звільнити молодь років на 5-ть від сплати податків якщо хтось вирішив зайнятися бізнесом. Ці інвестиції нам повернуться з відсотками. Головне, вони будуть працювати на Україну
Андрію, хто ваші однодумці,  хто у команді?
– Це люди з активною життєвою позицією, волонтери, громадські експерти по своїх напрямках. 102 округ у нас великий, то ж я сподіваюся, що об’єднавши зусилля, ми переможемо! А допомога нам завжди потрібна. Будемо вдячні навіть за найменшу допомогу чи то словом, чи то ділом. Адресу моєї приймальні ви зможете знайти на моїй сторінці у Фейсбук (www.facebook.com/Andrii.Lavrus/)

Тому - пишіть та заходьте.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges