Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Які зміни чекають на українців із 1 липня 2019 року? (частина третя)

23.07.2019

Наше видання продовжує знайомити знам’янчан з інноваціями липня. 

Подорожчання тютюнових виробів

Вартість пачки цигарок високої якості може зрости до 50 грн. Окрім запланованого Податковим кодексом щорічного підняття акцизу на тютюнові вироби на 20%, з 1 липня запроваджується ще й індексація на інфляцію в розмірі 9%. За підрахунками виробників, загальне підняття ціни на пачку цигарок може скласти 7–8 грн, а до кінця року пачка сигарет подорожчає на 20-25% порівняно з 2018-м.

Біометричні паспорта зростуть у ціні

З 1 липня вартість виготовлення закордонного паспорта для українців зросте. Про це проінформувала пресслужба ДМС.

Як йдеться у повідомленні, з 1 липня 2019 року набирає чинності постанова уряду, згідно з якою прийнято нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Відповідно до змін, вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм зросте не більше як на 30%. Такими документами є паспорт громадянина України (ID-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, біометричні посвідки для іноземців на тимчасове та постійне проживання.

Водночас зміниться і вартість бланків документів з безконтактним електронним носієм.

Так, вартість отримання "біометрики" буде наступною:

При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн (126 грн - вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше - 279 грн.

При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн (252 грн - вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше - 366 грн.

При оформленні закордонного паспорта (до 20 робочих днів) – 682 грн (352 грн - вартість адмінпослуги та 330 грн.- вартість бланка), раніше - 557,32 грн.

При оформленні закордонного паспорта (до 7 робочих днів і до 3 робочих днів у разі наявності підстав*) – 1034 грн (704 грн - вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), раніше - 810,32 грн.

Вартість оформлення документів підвищується вперше, починаючи з 2016 року, наголосили в ДМС.

За підрахунками експертів, таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн грн, які буде спрямовано, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

"Також звертаємо увагу громадян, які вже здійснили оплату адміністративного збору з метою отримання послуги, але не встигли оформити документ до 30 червня 2019 року. Для таких осіб передбачено можливість здійснити доплату для отримання адміністративної послуги", - йдеться у повідомленні.

https://porady.org.ua/

Фото з відкритих джерел 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges