komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

10 липня телемедицина запрацює на території Кіровоградської області системно

10.07.2019

На території Кіровоградщини завершується початковий етап впровадження телемедицини, під час якого в 11 сільських лікарських амбулаторіях працювали комплекти обладнання. Протягом цього періоду здійснювалася закупівля відповідного обладнання для усіх амбулаторій і вже розпочато його постачання. Від 10 липня послуга телемедицини впроваджуватиметься на всій території області, задіявши усі три рівня охорони здоров'я. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на щопонеділковій апаратній нараді.

"Відтепер консультантами лікарів первинки будуть фахівці другого рівня – терапевти, кардіологи, ендокринологи та дерматологи. А лікарі третього рівня, які виконували роль консультантів на першому етапі впровадження телемедицини, стають експертами для лікарів другого рівня і консультуватимуть їх з більш складних випадків захворювання", - зазначив Сергій Коваленко.

Посадовець повідомив, що окрім 11 комплектів телемедичного обладнання, які вже працюють, завершено процедури з придбання ще 59 комплектів. Таким чином, 10 липня телемедицина запрацює в 70 амбулаторіях області. Завершуються тендери ще по 24 комплектах телемедичного обладнання, а по 40 комплектах є проблеми – необхідно переглядати тендерну документацію.

Підсумовуючи, Сергій Коваленко зазначив, що 10 липня надаватимуть телемедичні послуги у Благовіщенському, Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Добровеличківському, Долинському, Маловисківському, Новгородківському, Новоукраїнському, Олександрівському, Олександрійському та Петрівському районах і в Помічнянській ОТГ. Керівникам ще десяти територій необхідно оперативно завершити закупівлю обладнання і підключення до системи – міста Олександрія, Голованівського, Знам'янського, Кропивницького, Компаніївського, Новоархангельського, Новомиргородського, Онуфріївського, Світловодського і Устинівського районів.

Перший заступник голови облдержадміністрації також повідомив, що завершуються тендери із закупівлі 27 автомобілів для амбулаторій. По 24-ох процедури уже завершено, а ще по 3-х ще тривають.

http://www.kr-admin.gov.ua/ 

Фото з відкритих джерел 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges