Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ПРИХОДЬТЕ СЬОГОДНІ  НА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ

13.07.2019

Вкотре відділ культури та туризму запрошує мешканців та гостей міста на перегляд фільму, в рамках літньої акції «Мистецькі вихідні»

До перегляду пропонується фільм «БамблБі». «Бамблбі» (англ. Bumblebee) — фантастичний бойовик 2018 року режисера Тревіса Найта. Перший ігровий фільм про трансформерів, режисером якого не є Майкл Бей, та відгалуження від основної серії фільмів. Поєднує елементи кінокартин Бея та оригінального мультсеріалу «Трансформери. Генерація 1».

Сюжет стрічки побудований навколо робота трансформера Бамблбі, що повинен виконати на Землі важливе завдання, від успіху якого залежить доля його рідної планети. Дівчина Чарлі знаходить Бамблбі пораненого й без пам'яті. Вони вчаться розуміти одне одного та усвідомити ким вони є. В Україні фільм вийшов у прокат 20 грудня 2018 року з низкою допрем'єрних показів з 15 грудня. (Вікіпедія)

Тож, приходьте на перегляд 13 липня 2019 року о 21 годині біля міського Палацу культури. 

 Ольга Полякова

Фото з відкритих джерел 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges