Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

На дорогах Кіровоградщини встановлять автономне освітлення

15.07.2019

Безпека руху – головне завдання дорожників. Відсьогодні на Кіровоградщині, на замовлення Служби автомобільних доріг області, розпочали підготовку фундаменту під опори для встановлення автономного освітлення. На разі в роботі більше 60-ти об'єктів, у планах – ще три десятки. 

За словами начальника САД Вадима Коюденко, першочергово освітлення встановлять на ділянках з найбільшим ризиком виникнення ДТП та на майданчиках габаритно-вагового контролю.

- Цілком логічно ми розпочали з нещодавно відремонтованої дороги державного значення М-04 Знам'янка-Луганськ-Ізварине, де біля кожного пішохідного переходу будуть встановлені ліхтарі. Всі вони будуть живитися від сонячної енергії, що є економно та екологічно, - пояснює начальник Служби автодоріг. – Якщо ми освітлимо небезпечні зони, як для водіїв, так і для пішоходів, ми зменшимо ризик виникнення аварійно-транспортних пригод, що є головним завданням в нашій роботі.

Також він додає, що незабаром освітлення з’явиться і на трьох основних майданчиках для зважування, що працюють в області – при в’їзді до Кіровоградщини на дорозі Н-01 Київ-Знам’янка, поблизу селища Пантаївка на М-04 та біля села Степове на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

Нагадаємо, роботи виконуються за рахунок коштів державного бюджету.

 Прес-служба САД у Кіровоградській області

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges