komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

0,60‰ алкоголю в крові, але за кермом

22.07.2019

Знам’янський міськрайонний суд визнав винним у адміністративному правопорушенні водія транспортного засобу, який керував авто на підпитку, про що йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

1 квітня 2019 року, о 12.30 годині, на 728 км. автошляху Стрій-Знам`янка, водій керував транспортним засобом «BMW5201», у стані алкогольного сп`яніння, що підтверджено, позитивним 0,60‰, висновком спеціального технічного засобу Drager ALCOTEST 6810 прилад №ARCE-0180 та у присутності свідків.  Про це складено протокол про адміністративне порушення, а справу передано до суду. Оскільки обвинувачений не з’явився  на засідання з невідомих причин, то справу розглядали без його присутності.  

Після розгляду  матеріалів  про згадане правопорушення та доказів (протокол про адміністративне правопорушення, позитивний 0,60‰, висновок спеціального технічного засобу Drager ALCOTEST 6810, письмові пояснення двох свідків та дані про приналежність автотранспортного засобу обвинуваченому) суд визнав винним  водія.

Оскільки на розгляд справ про такі порушення надається 15 днів, то справу закрито за терміном давності, а штраф у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за керування автотранспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння не накладено.

 

Ольга Полякова

За матеріалами - http://www.reyestr.court.gov.ua/

Фото з відкритих джерел

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges