Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Нова Верховна Рада може розпочати роботу в символічний день 24 серпня

22.07.2019

 Президент Володимир Зеленський хоче, щоб перше засідання Верховної Ради 9 скликання відбулося на День незалежності України, 24 серпня.

Про це повідомляють джерела "Української правди". 

Лідер штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко також сказав журналістам, що є ідея провести засідання парламенту вже в серпні.

"День незалежності – красива, символічна дата", – висловив думку він, цитують "Українські новини".

Крім того, представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус не виключає швидкого формування коаліції в новій Верховній Раді.

"Якщо це буде монокоаліція з однією партією, то це буде дуже швидко. Я думаю, за кілька тижнів після виборів буде вже сформована", – сказав він.

"Якщо це буде коаліція, де буде ще одна партія, ще одна фракція, то я теж не думаю, що це будуть дуже довгі переговори, як коли 4-5 різних фракцій створюють коаліцію. А якщо там будуть 2 фракції, то це буде зроблено досить швидко. Я думаю, що до вересня це однозначно буде зроблено. Серпень буде доволі робочий такий місяць", – заявив Герус.

Нагадаємо:

21 липня українці обирали нову Верховну Раду (9 скликання). Явка склала 49,84%

За даними Національного екзит-полу, "Слуга народу" отримала 44,2%, "Опозиційна платформа – За життя" – 11,4%, "Європейська солідарність" – 8,8%, "Батьківщина" – 7,4%, "Голос" – 6,5%.

За даними екзит-полу на замовлення телеканалу "112 Україна", "Слуга народу" набирає 43,5%, "Опозиційна платформа – За життя" – 12,5%, "Європейська солідарність" – 8,7%, "Батьківщина" – 8,1%, "Голос" – 6,6%.

Після оголошення результатів екзит-полів президент Володимир Зеленський заявив, що запрошує лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука до переговорів – зокрема, про посаду прем’єр-міністра.

Голова штабу "Голосу" Юлія Клименко заявила: "На прем'єр-міністра готові пропонувати, але питання: хто буде формувати уряд. Давайте дочекаємося остаточних результатів, і тоді будемо вести конкретні розмови".

https://www.pravda.com.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges