Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

АВТОНОМНЕ ОСВІТЛЕННЯ ВСТАНОВИЛИ ВЖЕ НА ТРЬОХ МАЙДАНЧИКАХ ДЛЯ ЗВАЖУВАННЯ

26.07.2019

Кіровоградщина стає безпечнішою – на замовлення Служби автомобільних доріг триває встановлення системи автономного освітлення доріг. 

Так на майданчиках для зважування транспорту, аби забезпечити можливість цілодобової роботи пересувного габаритно-вагового комплексу, вже встановили ліхтарі,  що живляться від сонячної енергії : по п’ять на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв біля села Степове, на М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине біля села Пантаївка та в Олександрівському районі на кордоні з Черкащиною на дорозі Н-01.

Крім того, освітлення встановлять на всіх пішохідних зонах по дорозі М-04.

Зазначимо, вмикатися та вимикатися світло буде автоматично, залежно від часу настання сутінок. Сам же ліхтар складається зі світлодіодної лампи, акумулятора та панелі, що накопичує сонячну енергію. Всі комплектуючі виготовлені в Україні і підтвердженні вітчизняним сертифікатом якості.

Це вже не перший досвід встановлення автономного освітлення на дорогах загального користування в області. У 2017 році такі ліхтарі були встановлені на відремонтованому шляхопроводі в Олександрії та на кількох пішохідних переходах.

Загалом цього року такими автономними ліхтарями планується освітити більше 25-ти пішохідних переходів та обладнати їх мограючими світлодіодними знаками "Пішохідний перехід".

Нагадаємо, освітлення доріг загального користування проходить в рамках заходів з підвищення рівня безпеки руху за рахунок коштів державного бюджету.

https://kr.ukravtodor.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges