Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Weekend у бібліотеці

30.07.2019

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Бібліотека є місцем, де можна цікаво та корисно провести час. Сьогодні  в міській бібліотеці - філії №3 в рамках міського проекту  «Мистецькі вихідні» діти із задоволенням взяли участь у пізнавальному  квесті «Дивовижний калейдоскоп».

Учасники, отримавши від бібліотекарів маршрутні листи,  впевнено почали змагатися. Цікаві станції були такі: «Логогрифи», «Ланцюжок», «Комп’ютер», «Зайчик», «Цікаві тексти», «Склади прислів’я», «Лабіринти», «Слідопит», «Казкова»…

Метою квесту була не швидкість, а правильність виконання завдань. Допитливі читачі виконуючи цікаві завдання  мали змогу показати свої знання з літератури та стати маленькими слідопитами.  

Діти вкотре переконуються, що ходити до бібліотек — це не тільки дуже корисно, а й  доволі приємно. А головне – отримують просто величезну порцію нових вражень і задоволення! 
 

https://znam.gov.ua/ 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges