Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Активісти Дмитрівської ОТГ облаштували і розфарбували зупинку

29.07.2019

Відповідальність кожної громади починається від людини, усвідомлення мешканців, що живуть на території їх особистої участі у всіх процесах життя. Актив Дмитрівської ОТГ вже давно заявив про себе: облаштування територій, навчання у всіх можливих напрямках, партнерство з іноземними фахівцями децентралізаційних процесів – їх візитівка. Та то тільки початок, остання втілена ідея – облаштування автобусної зупинки у центрі села. 

Як швидко втілити наміри в життя можна вчитись у дмитрівських активістів: в один день вирішили прибрати автобусну зупинку, в один день оголосили про це, знайшли спонсорів, небайдужих художників і почали реалізацію.

  • Дуже приємно, що у нашому селі реалізувалась така чудова ідея – облаштування автобусної зупинки, - коментує сільська голова Наталія Стиркуль, - всі разом і молодь, і більш дорослі кілька днів поспіль спочатку прибирали територію, з старого пенька зробили квітничок, а потім запросили художників Андрія Олефірова та Володимира Жугана, щоб гарно кольорово розфарбувати зупинку. Дякуємо за допомогу і Олександру Юрченку. Хочу повідомити, що у нашому селі зараз буде встановлено ще дві нові зупинки- на початку вулиці Нечаєва та біля колишнього маслозаводу.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges