komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Dancing in the street": перемагають усі!

7.08.2019

Майже тиждень тренери Лілія Зосімова, Ольга Омельяненко, Максим Гончаренко, Катерина Кулікова та Анастасія Литвин готували свої команди до фіналу танцювального проекту «Dancing in the street’’, ініційованого родиною Зайченків.

Завданням для тренерів було зробити спільну постановку для дітей, які були відібрані в їхні команди.  Усі вони підійшли до цього дуже креативно, створили костюми та навіть виготовили немаленький реквізит. Проект зібрав не тільки дітей різних  вікових категорій, а й жителів інших міст та Знам’янського району:

  • Попри те, що діти в командах тренерів були різного віку та різного рівня підготовки, я вважаю, що постановки танців були дуже вдалими. Неймовірно складно зробити гарний танок всього за  тиждень, тим більше з учасниками різного рівня підготовки (хтось відвідує танцювальні гуртки, а хтось вийшов танцювати вперше). Найголовніше те, що кожен з нас за цей тиждень став справжньою командою, навіть родиною. Тренери змогли зійтися з дітьми, відчути їх та звикнути одне до одного заради втілення спільної ідеї, – говорить одна з тренерок Ольга Омельяненко.

Проект набув неабиякої популярності серед громади міста, а його ініціатори Віталій та Крістіна Зайченки подарували від своєї родини не тільки гарний настрій, але й пам'ятні призи учасникам та найактивнішим уболівальникам.

  • Нам дуже приємно, що кожен з тренерів підготував свою команду на гарному рівні і рахунок у фіналі за балами був рівним. Додатковий батл тренерів Лілії Зосімової, Ольги Омельяненко, Максима Гончаренка, Катерини Кулікової та Анастасії Литвин мав визначити переможця, але за аплодисментами глядачів усі вони були рівними у своїх талантах. Тому у фіналі конкурсу не було переможців чи переможених, – розповідає організаторка Крістіна Зайченко.

Запрошені керівники танцювальних колективів Знам'янки Тетяна Часник та Аліна Вустилка високо оцінили організацію конкурсу та говорили про те, що такі ініціативи в місті треба продовжувати.

Відеотрансляцію фіналу можна переглянути на сторінці нашого видання у Фейсбуці - https://www.facebook.com/KOMORAINFO-1077050815695189/

Ольга Полякова

Фото організаторів

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges