Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Приміський маршрут Знам’янка-Гостинне обслуговуватиме новий перевізник

22.08.2019

21 серпня 2019 року перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Олена Грінчак провела нараду за участю голови Знам’янської районної ради Сергія Макаренка та Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль з ініціативною групою с.Гостинне з питання відновлення автобусного сполучення за маршрутом Знам’янка-Гостинне. 

Під час зустрічі обговорювалися різні варіанти вирішення питання руху автобусу на маршруті Знам’янка-Гостинне, в тому числі здійснення підвезення дітей до місця навчання.

Проведені неодноразові зустрічі з перевізником та представниками території не призвели до вирішення транспортної проблеми жителів с.Гостинне.

З метою визначення нового перевізника на маршруті районною державною адміністрацією оголошено конкурс на визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті Знам’янка-Гостинне, який відбудеться 18 вересня 2019 року.

За матеріалами -http://zn.kr-admin.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges