Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Нагороди військових Знам'янського району з нагоди Дня прапора Україну

23.08.2019

Сьогодні, 23 серпня, у залі районної ради відбулися урочистості з нагоди двох державних свят - Дня державного прапора та Дня Незалежності України. 

 Перший заступник голови Знам’янської РДА Олена Грінчак та керівник центру надання допомоги учасникам АТО району Володимир Мухуров привітали присутніх зі святами. Відбулося і  нагородження до Дня державного прапора та Дня Незалежності України.

Вручили відзнаку Кіровоградської області "За мужність і відвагу" учасникам бойових дій на сході України за проявлені мужність і відвагу під час виконання військових завдань та з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України:

КВАШІ Олександру Васильовичу;

КОЛЕБІДЕНКУ Володимиру Олександровичу;

МЕЛЬНИКУ Володимиру Володимировичу;

СТЕПАНОВУ Андрію Володимировичу.

 

Вручили медаль "За оборону рідної держави" учасникам бойових дій на сході України за вірність військовій присязі та українському народу, патріотизм та відвагу та з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України:

ВОЛЬНОМУ Віталію Васильовичу;

ГРИНЦЮ Іллі Григоровичу;

КОВАЛЮ Дмитру Миколайовичу;

МУХУРОВУ Володимиру Ростиславовичу;

УНТИЛОВУ Володимиру Леонідовичу;

ЧЕБОТАРЬОВУ Олексію Валентиновичу.

 

Нагородили Грамотою Знам'янської районної державної адміністрації та районної ради МАРТИНОВСЬКОГО Антона Івановича – учасника бойових дій на Сході України за збереження суверенітету та територіальної цілісності держави, проявлені мужність і відвагу та з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України.

 

ОГОЛОСИТИ Подяку Знам'янської районної державної адміністрації та районної ради за збереження суверенітету та територіальної цілісності держави та з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України:

БОЙЧЕНКУ Віктору Григоровичу – учаснику бойових дій на Сході України.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges