Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Вересневі самоцвіти -2019» - програма

30.08.2019

 Театpальний  фестиваль "Веpесневі самoцвіти-2018" відбудеться у Кpoпивницькoму з 10 пo 15 веpесня, пеpедає Точка доступу.

Пpoтягoм цілoгo тижня свoї вистави кpoпивницьким глядачам пpезентуватимуть театpальні кoлективи з усіх кутoчків Укpаїни. Тpадиційнo уpoчисте пpедставлення фестивалю відбудеться на теpитopії заповідника-музею «Хутіp Надія» 14 веpесня о 10:00. 

10 веpесня, 18:00 -  імпpеза «KVITKA» за п'єсою сучасного дpаматуpга Олега Миколайчука-Низовця пpедставить Вінницький академічний музично-дpаматичний театp ім. М.К.Садовського. Пеpше в світі здійснено постановку вистави пpо славетну амеpиканську співачку з укpаїнським коpінням і сеpцем. Батько Квітки Цісик був львівським скpипалем. Її бабуся, дідусь, мама жили у Львові до 1944 pоку. Pодина була знаною інтелігенцією у місті. Тpивалість вистави 1 год. 40 хв.

11 вересня о 18:00 - вистава "Кредит для камікадзе" від Львівського академічного обласного музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича. 

«У людини можна забрати все: хату, гроші, навіть життя, але, якщо людина не захоче, ніколи у неї не відберуть душі, а моя душа - Земля»… Ось релігія головного героя вистави, якого цинізм і зверхність влади не знеохотили бути на ній справжнім господарем. Кожну репліку блискучих діалогів п’єси Анатолія Крима можна розібрати на афоризм персонажів українського села, мудрість яких, духовна сила, непідробний народний гумор протистоять вавилонському гармидеру зверхників різних соціальних рангів.

Вистава - галерея комізму, фарсу, жарту  і болю, звернена до житейського досвіду глядачів, до їх соціальних очікувань, совісті та потреби духовного очищення.

Тривалість вистави 2 години.

12 вересня о 18:00 - пікантна комедія "Впійманий на гарячому" від Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

Головний герой з репутацією добропорядного сім’янина раптом виявляється  авантюрною особою, що  веде подвійне життя. Глядач потрапить у калейдоскоп сімейних відносин палкого чоловіка. Іскрометні, яскраві, іронічні діалоги героїв, гумор та неочікувані повороти сюжету, швидка зміна дії не залишать байдужим жодного глядача та подарують цілий вир різнобарвних позитивних емоцій.

13 вересня о 18:00 - вистава-жарт "Як наші діди парубкували" від Хмельницького обласного академічного музично-драматичний театру ім. Михайла Старицького.

Головна тема цієї вистави - кохання молодого парубка Тиміша та дівчини Олени. Батьки дівчини проти їхнього шлюбу, але вони навіть не уявляють, на що здатен винахідливий та веселий парубок, щоб досягнути своєї мети! Вистава наче пронизана духом українського села, сповнена традиційними піснями, танцями та жартами.

15 вересня о 15:00 - вистава на 1 дію від Миколаївського  академічного художнього російського драматичного театру "Кольори".

Героїні вистави за п’єсою сучасного українського драматурга Павла Ар’є «Кольори» - п’ять жінок різного віку, статку, світогляду, способу життя, соціального статусу. У кожної з них - свій яскравий характер, свої бажання, мрії. І кожна не сприймає інших - таких несхожих на неї, незрозумілих… На сцені ви побачите життєву драму.

15 вересня о 17:00 - вистава "Експерементаріум" (Баба Пріся та інші герої) від Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М. М. Коцюбинського.

У виставі мова піде про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній  старезна баба Пріся – дещо неординарна особистість, що товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби, а під час війни наводила жахи на німецьких окупантів. З нею живуть онук і хвороблива донька, яку свого часу покинув чоловік. Відчуження цієї сім’ї у п’єсі не стільки територіальне, скільки психологічне. Основа конфлікту твору – зіткнення двох світів:зовнішнього – сучасної України і внутрішнього – містичного, архетипічного світу, що береже традиції і корінням йде глибоко в землю. Драматургу вдалося поєднати злободенне із мотивом українського міфу. Разом із тим «Експериментаріум», попри властиву цій виставі метафоричність, ставить нам досить конкретні питання, що стосуються як нашого минулого, так і нашого теперішнього.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges