Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Рятувальники нагадали жителям м.Знам’янки про безпеку у побуті та під час відпочинку в лісі

25.09.2019

Працівники Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу з жителями   м.Знам’янки. 

Увагу громадян було закцентовано на дотриманні правил пожежної безпеки  у повсякденному житті: це і використання побутових електро- та газових приладів, які мають бути справними, уникнення перевантаження електромережі, поводження з газовими приладами. Також не залишили поза увагою дитячі пустощі з вогнем.                                                                                                                                                                                                                                                                                

                              

Адже саме безпечність дорослих спонукає дітей до сміливих експериментів, які, на жаль, деколи закінчуються трагічно. Крім того, шкоди і довкіллю, і майну може завдати шкідлива звичка курити.

Та в будь-якому разі під час побутових пожеж завжди існує ризик втрати людських життів. Тому, користуючись нагодою, рятувальники ще раз наголосили мешканцям міста на необхідності дотримання правил пожежної безпеки.

Тож, шановні громадяни! Будьте обережні, бережіть своє життя! Якщо трапилась пожежа, не гаючи часу телефонуйте за номером «101».

 Щоб нагадати громадянам правила пожежної безпеки у лісових масивах,  нещодавно рятувальники спільно з представниками Національної поліції та працівниками ДП «Чорноліське лісове господарство» провели   профілактичну роботу на території Знам’янського лісництва. Спілкуючись із громадянами, які тут відпочивали, учасники наголосили, як себе правильно поводити у лісових масивах, аби не допустити пожежі, закцентували увагу на тому, що у цей період дуже небезпечно розпалювати багаття. Краще розкладати вогнище у спеціальних рекреаційних зонах, де працівники лісгоспу подбали про комфортний відпочинок усіх бажаючих.

     Перевіряючі також наголосили відпочивальникам, що потрібно бути дуже обережним і не кидати недопалки та сірники, адже для пожежі у час літньої спеки достатньо невеликої іскри та на тому, що за недотримання правил пожежної безпеки і знищення зелених насаджень передбачена не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність. Варто зазначити, що така робота триватиме і надалі, адже за прогнозами синоптиків спека утримається впродовж усього липня Тож, рятувальники, правоохоронці і працівники лісового господарства будуть і надалі об’єднувати зусилля аби не допустити вогняного лиха у лісових масивах.

  Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges