Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Твори добро – подаруй бібліотеці книгу

30.09.2019

 Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У цей день уся прогресивна українська громада звертає свої погляди до потреб та турбот книгозбірень усіх рівнів. Саме тому  Знам’янська міська бібліотека – філі №3 кожного року проводить акцію "Подаруй книгу бібліотеці!". Беруть участь у ній  абсолютно всі бажаючі! Всі, хто розуміють, що у нашій книгозбірні можна отримувати доступ до сучасної літератури. 

 Дарування книг сьогодні, у вік інформаційних технологій, це більше, ніж товар в матеріальному вираженні цього слова. Сам акт дарування в міжнародній практиці бібліотечного співробітництва – це передача духовної естафетної палички націй, суспільства, особистостей. 

 Передати книгу в дар бібліотеці - значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.   Подаровані книги стають  відчутним джерелом поповнення фонду.

Багато користувачів нашої бібліотеки приносять чимало цікавої, потрібної літератури.

В результаті цьогорічної акції, до бібліотеки надійшли яскраві та привабливі книги різної тематики, як для дорослих так і для дітей.

Пропонуємо згадати відому мудрість «книга - найкращий подарунок» і зробити свій власний дарунок читачам нашої бібліотеки – подаруйте бібліотеці книгу.

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges