Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

В уряді планують перевіряти реальні умови проживання отримувачів субсидій

2.10.2019

У Міністерстві соціальної політики України анонсували перевірки отримувачів субсидій. За їхніми результатами субсидіантів можуть змусити повернути назад державі отримані у вигляді субсидій кошти. 

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Мінсоцполітики.

«Соціальні інспектори перевіряють достовірність наданих відомостей, що впливають на право та розмір житлової субсидії. Перевірка здійснюється шляхом звірки даних з державними реєстрами, зокрема щодо наявності квартир, будинків, транспортних засобів тощо», — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що у виключних випадках соціальні інспектори можуть приходити додому до отримувачів субсидій для того, аби обстежити матеріально-побутові умови.

«Якщо громадянин надав достовірні дані органу соціального захисту, то нічим. В іншому випадку — поверненням надміру виплаченої житлової субсидії», — зазначають у Мінсоцполітики.

Напередодні в уряді повідомили, що вивчають питання приховування доходів отримувачами субсидій.

Нагадаємо, що проєкті закону про держбюджет на 2020 рік, який уряд вніс на розгляд Ради, передбачене зменшення видатків на субсидії на 8 мільярдів гривень або 14,5%.

http://www.uarp.org

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges