Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Мешканець Знам’янського району отримав штраф та позбавлення права керувати транспортними засобами на  рік за керування мотоциклом у нетверезому стані

8.10.2019

Понад 10 тис. грн. буде вимушений сплатити водій, який у стані алкогольного сп’яніння о 19 годині 46 хвилин 31.08.2019  їздив вулицями с. Богданівка. 

Огляд для визначення стану алкогольного сп`яніння пройшов у встановленому законом порядку із застосуванням спеціального технічного засобу «Драгер» у присутності двох свідків. Результат огляду 1,71% проміле.

Своїми діями чоловік порушив вимоги п.2.9 А Правил дорожнього руху, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП. За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення серії БД №028869 від 31.08.2019, з яким водій ознайомлений, його права йому роз`яснені.

У судове засідання чоловік не з’явився, відповідно постановою суду визнано порушника винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, і накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 10200 (десять тисяч двісті) грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

За матеріалами єдиного державного реєстру судових рішень

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges