Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Як не стати жертвою «злиття» персональних даних стороннім особам?

11.10.2019

Масові фішингові атаки, злиття даних мільйонів людей – все це постійно в заголовках новин. Проте, є ще 7 можливих вразливостей, про які варто знати та бути обережними. 

Перевіряйте вміст флешок антивірусами, а якщо ви зберігаєте інформацію на USB-носіях – шифруйте їх та ставте пароль.

 Якщо ви припинили користуватись якимось сервісом чи соцмережею, видаліть з них свій обліковий запис. Не дозволяйте вашому зомбі-акаунту стати легкою мішенню для зловмисників, які через нього поширюватимуть віруси чи фішингові листи.

 Не встановлюйте розширення від неперевірених виробників на свій браузер. Видаляйте розширення, якими ви не користуєтесь.

 Не проходьте онлайн-тести, які просять вас залишити хоч якісь особисті дані чи дати доступ до ваших сторінок в соцмережах! Таким чином ви добровільно зливаєте персональну інформацію про себе.

 Досить публікувати фото з детальним виглядом вашої домівки та проставляти геолокацію усіх ваших пересувань містом. Для чого ризикувати вже своєю фізичною безпекою?

Будьте обачними з пристроями для смарт-будинку: колонками, тостерами з Wi-Fi, кавоварками, що вмикаються через смартфон. Ставте паролі на такі пристрої (так, навіть на тостер!), відмикайте їх від інтернету, коли вас немає вдома та цікавтесь їхніми налаштуваннями, – а чи може слухати ваш розумний пристрій розмову з дружиною на кухні?

 Найнеочікуваніший пункт, про який ми ніколи ще не писали – зарядні кабелі. Стандартні зарядні кабелі просто заряджають пристрій. Але кабелі-підробки можуть отримувати доступ до вашого девайсу щойно ви їх підімкнете. Особливо це актуальна порада для тих, хто міняє зарядні кабелі на нові, якщо вони зношуються. Детальніше про такі кабелі тут: https://www.vice.com/…/fake-apple-lightning-cable-hacks-you…

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges