Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

2  листопада виборчий процес стартуватиме на території  17 сільських рад Кіровоградщини

15.10.2019

 11 жовтня ЦВК ухвалила рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад у 6 ОТГ Кіровоградщини та додаткових місцевих виборів в процесі приєднання території до діючої Компаніївської  ОТГ, - повідомляє Валентина Остапчук, консультант з комунікації повідомляє Кіровоградського РВ АМУ. 

 Відмінна особливість виборів, що заплановані на 22 грудня в нашій області є те  всі вони відбудуться на території сільських рад.  Вперше, депутатів  та голів сільських ОТГ обиратимуть у Долинському та  Новомиргородському районах:  

до Братолюбівської сільської ОТГ Долинського району увійдуть :

Братолюбівська сільська рада (села Братолюбівка, Дубровине),

Варварівська сільська рада(села Варварівка, Ситаєве),

Василівська сільська рада(село Василівка),

Іванівська сільська рада (села Іванівка, Веселі Боковеньки,     Зелений Гай, Нагірне, Никифорівка)

 до Гурівської сільської  ОТГ Долинського району увійдуть : Гурівська сільська рада(села Гурівка, Благодатне), Пишненська сільська рада (села Пишне, Червоне).

 до Йосипівської сільської ради Новомиргородського району увійдуть : Йосипівська сільська рада (села Йосипівка, Защита, Кам’януватка, Розлива), Тишківська сільська рада  (село Тишківка).

 Також вибори відбудуться у трьох новостворених ОТГ у Маловисківському,  Добровеличківському,  Новоукраїнському  районах.

до Олексіївської сільської ОТГ Добровеличківського району увійдуть :

Олексіївська сільська рада (села Олексіївка, Кирилівка),

 Глинянська сільська рада (села Глиняне, Міжколодяжне, Новоглиняне),

 Миколаївська сільська рада (села Миколаївка, Новопетрівка),

Перчунівська сільська рада (села Перчунове, Сміливе)

 до Злинської  сільської ОТГ Маловисківського району увійдуть : Злинська сільська рада(села Злинка, Новаківка), Розсохуватська сільська рада (село Розсохуватка)

до Глодоської  сільської ОТГ Новоукраїнського району увійдуть : Глодоська сільська рада (села Глодоси, Вербівка, Мар’янівка), Новомиколаївська сільська рада (села Новомиколаївка, Войнівка, Михайлівка, Новоподимка, Петрівка, Подимка).

 Додаткові місцеві вибори 22 грудня відбудуться і на території Компаніївського району. Там до діючої Компаніївської ОТГ шляхом приєднання увійшла громада  Софіївської сільської ради (села Софіївка, Покровка).. Нагадаємо, це вже друга, після Першотравенької сільської ради територія району, що ухвалила рішення увійти до складу ОТГ.

 На даний час в області створено і функціонує 21 ОТГ, відповідно після проведення виборів їх буде 27. Загальна чисельність об’єднаних територіальних громад в Україні станом на 1 січня 2020 має становити 982 ОТГ.

Валентина Остапчук

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges