Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Молодь Знам’янщини запрошували стати поліцейськими

4.11.2019

Нещодавно для учнівської молоді Знам’янського професійного ліцею представники Національної поліції спільно із фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели семінар «Молодь на ринку праці». 

Під час заходу представниця Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Юлія Кармаліта ознайомила учасників заходу із особливостями служби в поліції, поінформувала про вимоги до посади, умови праці, рівень заробітної плати та перспективи кар’єрного зросту.

Представники Знам'янський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області Ігор Супрунов та Максим Свириденком, ознайомили учнів профліцею про умови та етапи проходження конкурсу на посаду поліцейського. Учням було презентовано ряд посад середнього та молодшого посадового складу, які потребують укомплектування, зокрема: поліцейський сектора реагування патрульної поліції, оперуповноважений, слідчий, дільничний та ін.

Щоб остаточно впевнитись в правильності свого вибору та більш детально ознайомитись із переліченими посадами, фахівець з профорієнтації Людмила Базюк запропонувала усім бажаючим з числа присутніх, пройти профдіагностичне тестування.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges