Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

На першому «Фестивалі зірок» у Знам’янці представлено 40 творчих номерів

18.11.2019

Вперше у місті Знам’янка відбувся фестиваль талантів для дітей та дорослих «Фестиваль зірок». Близько 100 учасників представили свої творчі номери у хореографії, вокалі, музичному виконанні та театральному жанрі, образотворчому мистецтві та декоративно-ужитковому мистецтві. 

 Велика зала міського Палацу культури заповнилася галасом та оплесками, адже так багато юних і досвідчених акторів, артистів та музикантів 16 листопада поспішало показати свій таланти. Приємно, що відкритість фестивалю дозволила взяти участь не тільки знам’янчан, були і гості з Олександрії та Кропивницького. Доки на сцені один за одним виступали учасники, цікаве спілкування з учасниками відбулося за лаштунками.

Про своє неповторне дитяче театральне мистецтво нам охоче розповіли учасники кропивницької студії театрального мистецтва «Дотик до Мельпомени» ( керівник Валентина Мамшева).

  • Сценічна майстерність, сценічна мова та основи гриму – це наша сфера талантів діток, - коментує Валентина Мамшева, - Ми існуємо майже 5 років. Діти від 7 років і більш дорослі показують театральні номери, маски. На фестивалі «Фестиваль зірок» студія представила номери «Щасливе дитинство», «Одна хвилина на самотність» та «Клоун з сумними очима» у виконанні Валерії Козирєвої та «Пеппі  Довгапанчоха» у виконанні Кароліни Кривди.

Наголосимо, що талановитість діток у театральному жанрі була просто неперевершена, щоразу зала то затихала у мовчазній тиші, то наповнювалась оплесками вдячності та підтримки глядачів фестивалю.  Дуже артистично і проникливо вихованці передавали відчуття дітей під час війни, самотності літніх людей та внутрішніх хвилювань акторів. За яскравість і непересічну дитячу майстерність колектив «Дотик до Мельпомени» було нагороджено відзнакою 1-го ступеню.

Дорослі таланти театрального жанру теж  запам’ятались глядачу:  неперевершені жартівники Дмитро Гузь,  Володимир Мацко, Світлана Свірбій та   прониклива у виконанні Валентина Половко з твором «Жіноча доля» .

Талановитий спів знам’янчанки Лізи Гончарової теж звучав на «Фестивалі зірок». Дівчина знана у нашому місті на багатьох сценах, але цього разу вона знову вирішила подарувати свою творчість глядачу. Пісня «My heart will go on» у репертуарі юної виконавиці вже давно, але, як розповіла нам Ліза, вона була впевнена, що деякі ноти тривалий час вона не брала. Минув час і завдяки постійним заняттям з вокалу з викладачем вокалу музичної школи ім. Лисенка Діною Малініною та викладачем ЦДЮТ Вікторією Котляровою все вийшло і пісня пролунала досконало.

Вперше у дуеті на фестивалі були солісти Дмитро Смірнов та Ліза Кучеренко. Вони співали « Василину» з репертуару Дзідзьо. Іншому вокалісту Дмитру Зіміну пісню «Діти України» обрав тато, але йому вистачило тиждень, щоб гарно підготуватись до виступу. Голос Софії Невмержицької знаний не тільки на теренах Знам’янщини, цього разу дівчина теж  яскраво і неперевершено виконала одну з українських пісень.

Лізавета Подрєзова сольно виконувала танок, вона вихованка танцювального гурту «Екстраверт» (керівник Марина Стукаленко), займається понад 8 років. У фестивалі взяла участь з намірами показати свою творчість  на загал самостійно. Витончено і дуже граційно Ліза представила глядачам свій танок. Ще одне тріо виконавців з гурту «Екстраверт» представило танок «Вже не малявки», солістки Софія Стукаленко, Малюта Дар’я та Віра Буйлук.

Діана Тарапака з Кропивницького представила членам журі і глядачам  східний танок, де  дуже майстерно показала красу рухів та гармонії східного мистецтва.

Окремим блоком поважне журі оцінювало майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Вже знані знам’янчанам Ольга Чумаченко та Надія Котова, Володимир Кондратьєв та Марія Попова створили велику композицію робіт разом з початківцями Лізою Григорєвою, Мариною Дубінкою та Олександром Татарченко.

Нагадаємо, що «Фестиваль зірок» оцінювало професійне журі у складі:

  • голова журі: директор Регіонального фонду «Відкрита Україна» Вікторія Вагжанова;
  • засновник і директор школи музики «Альтерація», викладач вокалу, композитор і аранжувальник Ені Версен;
  • голова циклової комісії "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" Олександрійського коледжу культури і мистецтв - Жеребило Наталія Володимирівна;
  • викладач комісії "Хореорграфія" - Олександрійського коледжу культури і мистецтв Слуцька-Жир Софія Анатоліївна
  • режисер театральної студії «Експромт» Волчок Олександр Іванович.

Всі учасники фестивалю отримали  пам’ятні статуетки, а кращі номери – дипломи першого ступеню.

 

Підсумовуючи фестиваль, голова журі  Вікторія Вагжанова подякувала за високий рівень учасників, а ще окремим учасникам фестивалю подарувала запрошення на участь у кількох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, серед яких «Сузір’я талантів» у Молдові.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges