Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Новина дня

У Знам’янці планують встановити  на  міських  автобусних маршрутах загального користування  місця  зупинок  автобусів

19.11.2019

Доки не визначено, хто наступного року надаватиме послуги з перевезення на міських маршрутах у Знам’янці, міськивконком вирішив затвердити  (планово у грудні)  проект рішення  «Про встановлення  на  міських  автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка  місць  зупинок  автобусів». 

Встановлення  на  міських  автобусних  маршрутах загального  користування м. Знам’янка місць  зупинки  автобусів,  які  здійснюють перевезення  у  звичайному  режимі  руху,  згідно з  додатками  №1-10 (додаються). Знам’янчани, вчитайтесь чи є у проекті місце, де Ви чекаєте вранці автобус? Із запропонованих засобів облаштування зупинок у проекті рішення зазначено - павільйон, навіс та лаву.

 З докладним переліком усіх місць зупинки автобусів за різними маршрутами можна побачити за посиланням -  https://znam.gov.ua/proekty-za-lystopad-2019-roku-1572850462/ проект рішення Про встановлення  на  міських  автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка місць  зупинок  автобусів.

 За матеріалами https://znam.gov.ua/

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges