Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ МАСШТАБНИЙ МЕДІЙНИЙ ПРОЄКТ «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ»

21.11.2019

«СТОП Фальсифікат», що спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції, реалізовуватиметься за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби, профільних асоціацій та із залученням журналістської команди телеканалу 1+1. 

Робота проєкту «СТОП Фальсифікат» розпочнеться із проведення досліджень якості молочної продукції, що реалізується в торгових мережах країни, а пізніше будуть охоплені інші види харчової продукції. Фактичний старт масштабної боротьби з фальсифікатом - 16 грудня 2019 року.

Проєкт передбачає відбір зразків готового харчового продукту в торгових мережах у різних регіонах України. Зразки відбираються за принципом сусідства на поличці (з розрахунку дві одиниці продукції одного виробника для дослідження у двох лабораторіях та одна для контрольного зберігання в ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів»). Жоден з учасників проєкту наперед не знатиме, в якому регіоні та в якому магазині відбирається продукція - це визначатиметься рандомним методом. Усі дії учасників, умови, місце події, супровідна документація будуть максимально прозорими й відкритими, оскільки все фіксуватиметься та безперервно транслюватиметься в онлайн режимі.

Зразки відібраної продукції доставляються до двох незалежних акредитованих випробувальних лабораторій для проведення досліджень. Кожен зразок знеособлюють та закодовують. Результати досліджень будуть передані для вжиття заходів до Держпродспоживслужби України та Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також висвітлені на телеканалі 1+1.

http://kr.consumer.gov.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges