Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Знам’янка стане більш «Безпечне місто»

29.11.2019

Під час 79-ої сесії Знам’янської міської ради внесено зміни та доповнення до Міської програми «Безпечне місто» на 2019-2023 роки та до рішення міської ради від 30.01.2019 № 1780 «Про затвердження Міської Програми Громадського бюджету міста Знам'янки на 2019 рік». Відповідно збільшено фінансування програми на 1 млн. 600 тис. грн. до 2023-го року. 

На що ж передбачено кошти пояснив всім присутнім депутатам заступник начальника Знам’янського відділу поліції Сергій Стешенко: «На сьогодні у місті Знам’янка є тільки одна система відеозапису, яка може фіксувати номерні знаки на авто, що їдуть по автошляху, до кінця 2019-го ми плануємо з іншого боку в’їзду у місто встановити ще одну  таку систему. Передбачена програма «Безпечне місто» поступовими кроками робить Знам’янку контрольованою у питаннях відеофіксації злочинців, осіб, що вчиняють правопорушення, а це якість нашої роботи та безпека людей. На сьогодні вже доведено численними випадками, що завдяки камерам, які можуть, окрім фіксування номерних знаків, робити фото облич людей та визначати у базі фото, хто саме зображений, розкривати кримінальні злочини і не тільки.»

Більшістю голосів депутатського корпусу  зміни до Міської програми «Безпечне місто» на 2019-2023 роки прийнято.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges