Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Мешканцям Кіровоградщини пропонують близько 50 вакансій з неповною зайнятістю

5.12.2019

Традиційний робочий день починається о 9-й ранку і закінчується до 18.00. А що робити, якщо ранок зайнятий вихованням дитини, навчанням, роботою на півставки чи іншими потрібними та важливими справами? Або ж отримуваних на основній роботі коштів не вистачає і Ви шукаєте додаткову можливість підзаробити? У таких випадках пропонуємо розглянути варіанти офіційного працевлаштування на неповний робочий час. 

Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 45 вакансій з неповною зайнятістю. Це професії лікарів різних профілів, сестер медичних, соціальних робітників, листонош, охоронників та ін.

У залежності від кількості робочих годин, стажу роботи претендента та специфічних умов підприємства, своїм підлеглим, які працюватимуть на неповну ставку  роботодавці Кіровоградщини пропонують від 1043 до 4149 грн на місяць.

Вакансії представлені у Кропивницькому (31 вакансія),  Олександрійському (6 вакансій), по 3 вакансії у Знам’янському та Маловисківському районах та по 1 вакансії у Голованівському і  Петрівському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Вакансії у Знам'янському районі

Секретар-друкарка

Знам'янський дитячий будинок-інтернат ІІІ - ІV профілю

2 086,00

Виконує технічні функції, що охоплюють забезпечення та обслуговування роботи керівника підприємства або його підрозділів; одержує необхідні керівникові відомості від підрозділів або виконавців, викликає за його дорученням керівників підрозділів, організовує телефонні переговори керівника, приймає і передає телефонограми.

Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Лікар-терапевт

Знам'янський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням

2 305,03

Стаціонарне відділення. Надання терапевтичної допомоги та лікування психоневрологічних хворих, доплата за шкідливі умови праці, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Лікар-психіатр

2 305,03

Стаціонарне відділення. Надання психіатричної допомоги та лікування психоневрологічних хворих, доплата за шкідливі умови праці, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Продавець-консультант

ФОП Леонова Наталія Андріївна

2 086,00

Магазин «Модістка» за адресою: м. Знам'янка вул. Привокзальна, 1. Торгівля текстильними виробами та фурнітурою. Надання консультацій покупцям та продаж товарів непродовольчої групи.

водій автотранспортних засобів

ФОП Лімборська Олександра Дмитрівна

2 087,00

Автомобіль Renault Trafic, перевезення товарів до торгових точок, наявність прав категорії В, С, Д.

 Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges