Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

В Пантаївці намагання провести громадські слухання закінчилися бійкою (+ відео)

6.12.2019

В Пантаївці намагання провести громадські слухання закінчилися бійкою

Із сутичкою та сваркою в Пантаївці Олександрійського району Кіровоградської області намагались провести громадські слухання щодо рішення селищної ради створити Пантаївську громаду. 

Про це Суспільному розповів селищний голова Пантаївки Ігор Бульба.

https://www.youtube.com/watch?v=41zGi7QDsfo&feature=emb_logo

Рішення про надання згоди на добровільне об’єднання Пантаївки з Диківською та Бандурівською сільськими радами пантаївські депутати ухвалили на сесії 3 жовтня. У міській раді Олександрії проти такого рішення.

Жителі села не пустили представників Олександрійської міської ради до приміщення Будинку культури. Люди стали на порозі. Спілкувалися на вулиці. За словами заступниці міського голови Олександрії Людмили Давиденко, хотіли поінформувати жителів Пантаївки щодо створення об’єднаної територіальної громади.

”Дія статуту міста Олександрія розповсюджується і на територію Пантаївки. Думаю, комусь вигідно те, що вони зробили, тому що всі питання, які стосувались об’єднання, були дуже тихо вирішені”.

В міській раді Олександрії вважають, що рішення про об’єднання ухвалили з порушеннями. Депутатка селищної ради Людмила Швець каже – процедури дотримувались.

”Ми, Пантаївка, Диківка і Бандурівка, хочемо створити свою громаду, куди входить ще Ясинуватка, Морозівка та Алеївка. Ми все зробили згідно процедури, всі документи вже в Кіровограді”.

За словами селищного голови Пантаївки, висновок про законність рішення мають отримати 6 грудня.

Про це повідомляє http://alexcity.com.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges