Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Бюджет Знам’янки – 2020 прийнято, вторинна ланка медицини отримає кошти на нове обладнання

10.01.2020

Сьогодні, у сесійній залі Знам’янської міської ради, відбулася 84-та позачергова сесія міськради. Планово на неї було винесено один проект рішення – Про бюджет міста Знам’янки на 2020 рік, але за результатами роботи спільного засідання депутатських комісій прийняли на сесії три проекти рішення. 

Протягом трьох годин депутати обговорювали питання щодо фінансування потреб вторинної ланки медицини міської лікарні ім. Лисенка. Нагадаємо, що нині лікарня перебуває у стані реорганізації  шляхом перетворення  у  комунальне некомерційне підприємство "Знам’янська міська лікарня ім.А.В. Лисенка" Знам’янської міської ради. Відповідний проект рішення було прийнято 24.12.2019 -  https://znam.gov.ua/visimdesyat-druha-sesiya-znam-yanskoyi-miskoyi-rady-somoho-sklykannya-1577970763/ (Рішення міської ради від 24 грудня 2019 року № 2281 "Про утворення комунального некомерційного підприємства "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради шляхом перетворення комунального закладу "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка" та затвердження його Статуту")

 У 2020-му році на виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» запрацює Програма медичних гарантій і у вторинній ланці охорони здоров’я медичного обслуговування населення теж в повному обсязі. Вимоги до медичних послуг, які будуть надаватись за Програмою медичних гарантій, розроблені для закладів(надавачів медичних послуг), які бажають укласти договір з НСЗУ (Національна служба здоров’я України). Ці вимоги сформовано на основі галузевих стандартів, клінічних протоколів надання медичних послуг, примірних табелів матеріально-технічного оснащення, тощо. Про медичне оснащення і потребу його купівлі для вторинної ланки і йшла мова під час спільного засідання депутатських комісій 10 січня 2020-го року.

Оголошена потреба на закупівлю обладнання для комунального некомерційного підприємтсва " Знам'янська міська лікарня ім. Лисенка"  складає 17  млн. 279 тис. грн., з них на перший квартал 2020 року  - 8 млн. 106 тис. 650 грн.

За повідомленням начальника фінуправління Знам'янського міськвиконкому Галини Лихоти,  станом на 1 січня 2020 року  лишилось 20 млн. грн. вільного залишку на рахунках міського бюджету, що і дало привід депутатам підготувати проект рішення Про  розподіл коштів вільного залишку бюджетних коштів під час підготовки проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет міста Знам’янки на 2020 рік , визначивши бюджетні призначення по галузях у відсотках, а основну його частину спрямувати на галузь «Охорона здоров’я».

За результатами спільних обговорень депутати визначили такий розподілі коштів вільного залишку:«Охорона здоров’я» - 74% (орієнтовно 14 млн. 800 тис. грн.); «Освіта» - 8% (1 млн. 600 тис. грн.); «Житлово-комунальне господарство» - 7 % (1 млн. 400 тис. грн.); «Спорт» (проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту)»  - 1% (200 тис. грн.).

Окремим проектом рішення «Про  перерахування залишків коштів» буде  перераховано  2 млн. 614 тис. 570 грн. з рахунків міської лікарні ім. Лисенка  на  нові рахунки вже комунального некомерційного підприємства "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради.

Третім проектом рішення став основний фінансовий документ міста на 2020 рік – міський бюджет. Під оплески у залі, більшістю голосів депутатського корпусу його підтримали.

За матеріалами позачергової 84-ої сесії Знам’янської міської ради

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges