Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Проводяться навчальні евакуації у школах Знам’янського району

23.01.2020

Тривають перевірки стану протипожежного та техногенного захисту закладів, що відносяться до категорії об’єктів із масовим перебуванням людей. 

Комплексне інспектування відбувається у кілька етапів: оцінка усіх складових системи протипожежного захисту будівель, що підлягають перевіркам, практичне відпрацювання з персоналом та відвідувачами (учнями, пацієнтами тощо) дій у разі виникнення НС та тренування особового складу підпорядкованих підрозділів.

Саме у такому форматі відбулись заходи контролю щодо стану безпеки навчальних закладів Знам’янського району. Інспектори району перевірили шляхи евакуації, первинні засоби пожежогасіння, сигналізації та оповіщення, відповідну документацію тощо.

Крім того, було оголошено сигнал тривоги та проведено навчальну евакуацію дітей і педагогічного колективу з приміщень. Пожежно-рятувальний підрозділ відпрацював у цих закладах ліквідацію умовної пожежі.

Також персонал навчальних закладів тренувався гасити осередок пожежі первинними засобами пожежогасіння та пройшов інструктаж щодо дій у випадку виникнення НС.

Прес-служба У ДСНС в області

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges