Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

На Знам’янщині немає підстав закривати освітні заклади на карантин

24.01.2020

Враховуючи загальні показники і динаміку поширення ГРВІ та з метою запобігання епідеміологічних ускладнень, розпорядженням міського голови міста Олександрія із 23 по 31 січня тимчасово призупинено навчально-виховний процес. А як у Знам’янці та районі? 

Як повідомила начальник відділу освіти Знам’янської міської ради Людмила Клименко: «Станом на 23 січня 2020 року середній показник відсутності учнів у школах міста складає 11,89 %, що не дає підстав говорити про те, щоб призупинити навчальний процес. Нагадаю, що таке питання розглядається тоді, коли мова йде у понад 20% відсутності дітей у навчальному процесі».

Інформацію про те, що школи Знам’янського району теж працюють у звичайному навчальному розкладі підтвердила і начальник відділу освіти, молоді і спорту Знам’янської РДА Віта Сидоренко.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges