Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Бібліотекарі вітають своїх жінок-читачок з 8 березня

5.03.2020

Кожного року 8 березня увесь світ відзначає  Міжнародний жіночий день - свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку. Напередодні цього свята бібліотекарі міської бібліотеки-філії №1 підготували і провели для користувачів та жителів південної частини міста  літературний калейдоскоп  «Жінка в історії України». 

Завідуюча Світлана Алефірова познайомила присутніх з історією цього свята та розповіла про видатних жінок України: княгиню Ольгу, доньку Ярослава Мудрого – Анну Ярославну, Роксолану, Софію Русову, Марко Вовчок, Лесю Українку, Ліну Костенко та інших. Також присутні читали вірші і переглянули літературу на книжковій виставці «Жінки – це квіти України», зробили фото на згадку біля весняної інсталяції «Весна прийшла..» Працівники бібліотеки привітали всіх жінок із святом весни і подарували святкові листівки з теплими словами.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges