komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У Знам’янській обласній Бальнеологічній лікарні нікого немає на обсервації

5.04.2020

 1 квітня, голова ОДА Андрій Балонь назвав місця обсервації на Кіровоградщині - це  готель «Турист» та Знам’янська бальнеологічна лікарня.(https://komora.info/podiji/6774-znam-yanska-balneologichna-likarnya-viznachena-mistsem-observatsiji-na-kirovogradshchini).  На сьогодні жодної людини до КП «Знам’янська обласна Бальнеологічна лікарня» для проведення обсервації не направлено і не поселено, більше про це розповів керівник медзакладу Володимир Джулай. 

- 4 квітня у нашій лікарні була комісія за дорученням голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, вони  перевіряли нашу готовність до прийому людей. Було складено акт перевірки, де я особисто написав, що станом на 4.04.2020  року   ми не готові до зустрічі людей на обсервацію.

На це є декілька вагомих причин: ми медзаклад санаторного профілю, у нас немає абсолютно ніяких засобів спецзахисту, не маємо можливості для дезінфекції транспортних засобів та одягу, взуття.  Варто зауважити, що від 4 квітня наш спальний корпус закрито на ремонт, бо він не відповідає протипожежній безпеці, а це значить, що ми будемо закриті для виконання відповідних робіт, а медпрацівники  пішли на цей період у планові та за власний рахунок  відпустки.

 Як Ви розумієте,  ми не можемо приймати людей на обсервацію,  колектив не працює взагалі, ні у напрямку санаторного лікування, ні я будь-якому іншому!, - коментує керівник КП «Знам’янська обласна Бальнеологічна лікарня» Володимир Джулай.

Приєднуйтесь до  сторінки новин про Знам'янку - https://www.facebook.com/KOMORAINFO-1077050815695189/

 Спілкувалась Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges