Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Великодній кошик для солдата» від знам’янських волонтерів

14.04.2020

Щороку знам’янські волонтери проводять великодню акцію, коли збирають смаколики для військових на передову сходу України. Цьогорічні події, пов’язані з пандемією, внесли корективи і тепер до традиційної допомоги додались маски. Більше про це розповідає волонтерка, голова ГО «Знам’янський «Майдан» Наталія Тишкевич. 

- На сьогодні є потреба в масках, шию сама( згадала молодість , коли в часи повального дефіциту шила собі одяг), дівчата шиють ( Олена Попова, Анжела Браїм).

 Продовжуємо шити подушки-валики, на які теж багато замовлень. Дуже потрібна тканина на подушки. Сподіваюся відправка масок буде останньою - волонтери звідусіль присилають, а от подушки-валики, здається, ми одні шиємо.

При нагоді хочу вкотре звернутися до знам'янчан з проханням про тканину. Розмір відрізу -35×35 см, з якого шиється довга торбинка, набиваємо синтепоном, м'якими дрібними нарізками з тканини.

Чергову відправку плануємо зробити в середу (15 квітня) - вона святкова, Великодня. Тут підійде все чим можете поділитися - закрутками з домашніми салатами, варенням, цукерки, крашанки, мелене сало з часником (український антидепресант), звичайно ж малюнки.

Ще купили лимони (нині теж в дефіциті) перемелюємо з медом. А загалом для хлопців важливий сам факт: люди збирають посилку, значить пам'ятають про них. Відправляти будемо на 12 адрес, традиційно адресати - воїни з нашого міста та Знам'янського району. Кожна посилка готується з розрахунку на 20-30 чоловік. Намагаємося, щоб кожен в підрозділі отримав Великодні привітання.

Читайте більше новин про Знам'янку - https://www.facebook.com/KOMORAINFO-1077050815695189/

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges