Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Пропонуємо долучитися до міжнародного проєкту психологічної підтримки  “Mindly”

17.04.2020

“Mindly” - онлайн-проект, що допомагає протистояти негативному психологічному впливу та збереженню психологічного здоров'я під час поширення COVID-19 та полегшенню перебування населення в умовах карантину. Це освітньо-консультаційна програма, покликана надати відповіді на найактуальніші психологічні питання сьогодення. 

Метою проекту є безкоштовна психологічна допомога під час карантину. Фахівці програми ставлять перед собою завдання зробити доступними психологічні знання та консультації для всіх через вільний доступ до відеоматеріалів, а також інтерактивних лекцій, надають емоційну підтримку громадянам на час пандемії коронавірусу та реалізують низку он-лайн  заходів на ютуб каналі  Mindly.

Проєкт втілює в життя  хаб для стартапів та технологічних компаній «iHUB», що надає допомогу у боротьбі з пандемією коронавіруса через онлайн-лекції професійних психологів, топових лекторів, коучів з саморозвитку задля збереження психологічного здоров’я населення міста.

Ознайомитись з майбутніми лекціями можна на сторінці проєкту у мережі фейсбук: https://www.facebook.com/mindlyspace/  або на You Tube каналі :  https://tiny.cc/edsxmz

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges